Novoclair Speed 10g

Dostępność: dostępny
Cena: 18,90 zł 18.90
Cena netto: 15,37 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: LAMOTHE-ABIER
Kod produktu: 2068

Opis

Novoclair Speed - Szybsze oczyszczanie trudnych moszczów

Novoclair Speed przyspiesza klarowanie trudnych moszczów o niskim pH i dużej zawartości pektyn. Ten enzym o wysokiej czystości zmniejsza zawartość gruboziarnistego osadu i jednocześnie zapewnia owocowy i świeży profil smakowy moszczu.

Dawkowanie: 1 - 2 g / hl

Przygotowanie: Rozpuścić produkt i dokładnie wymieszać z 10 razy wodą lub moszczem. Aby uzyskać maksymalny efekt, enzym należy dokładnie wymieszać z moszczem.

Zalety stosowania Novoclair Speed:

Szybsze odmulanie moszczu
Novoclair Speed gwarantuje szybkie odmulenie bogatego w pektyny moszczu o zwiększonym zmętnieniu. Usuwanie błota jest nawet o 60% wydajniejsze dzięki zastosowaniu preparatu. Novoclair Speed nie wpływa negatywnie na aromat wina.

Bogatsze i bardziej owocowe wino
Novoclair Speed zmniejsza koszty energii i obsługi, promując szybką sedymentację i usprawniając operacje mechaniczne, takie jak wirowanie i filtracja.

Wyższy zysk
Novoclair Speed zmniejsza objętość cząstek stałych w moszczu o prawie 50%, co zwiększa wydajność soku, a tym samym poprawia wyniki i późniejszy zysk.

Większa stabilność aromatu
Zmniejsza uwalnianie lotnych prekursorów fenolu, co poprawia stabilność aromatu. Zapobiega wydzielaniu się aromatów odmianowych. Wino wyprodukowane z Novoclair Speed jest świeże z owocowymi nutami.

Cena dotyczy jednego opakowania 10g - (zdjęcie poglądowe)

Więcej informacji na stronie producenta:

https://www.lamothe-abiet.com/en/enzymes-en/novoclairr-speed-en-gb-1

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl