Zakrętki wykonane z aluminium. Produkt posiada Atest HŻ.
Dane: wysokość - 18 mm średnica - 28 mm kolor: czarny
Cena dotyczy 1000 szt.
Zakrętki pasują do butelek 0,5 L oraz do większości dostępnych na naszym rynku butelek 0,2; 0,35: 0,5; 0,75; oraz 1 L. (nie pasują do np. Sobieski, Smirnoff)
W związku z licznymi pytaniami informujemy, że zakrętki są gotowe do zakręcenia - posiadają gwint. Po zakręceniu pozostanie tylko nie zagięty pierścień zabezpieczający na dole. Po jego zagięciu i ponowny odkręceniu urywa się, czyli zakrętka staje się w pewnym sensie jednorazowa.
W domowych warunkach pierscień ten można zagiąć ręcznie - jest to cieniutka blacha aluminiowa. Wystarczy jakimś twardym, ale nie ostrym narzędziem typu wygięty gwóźdź czy np. rączka łyżeczki do herbaty, przejechać dookoła aby pierścień ten zawinął się pod wgłębienie w butelce.